úřední e-deska

menu

úvodní stránka
slovo úvodem
kontakty
sponzoři a partneři
rodičům
historie
dokumenty
fotogalerie
videa
důležité odkazy
napište nám
autor stránek

naše město

sponzoři
a partneři

fotogalerie - Odpočinkový víkendový pobyt pro děti


O víkendu ve dnech 18.11. – 19.11.2017 se šest chlapců a dva pedagogové zúčastnili odpočinkového pobytu na Pálavě. V sobotu ráno jsme naložili do auta potřebné věci a vydali se na dlouho očekávaný pobyt. Asi po hodině a půl jízdy, jsme dorazili na zámek Valtice. Zde jsme navštívili zámek, zahradu a muzeum ve sklepení zámku se sbírkou prastarých mučících nástrojů. Prohlídka místa byla velmi zajímavá a poutavá. Po prohlídce zámku jsme navštívili Muzeum železné opony – vzpomínkové místo hraničního opevnění České republiky. Odtud naše cesta směřovala ke kolonádě s vyhlídkou – Reistna a na poznávací stezku okolo Valtic, která vedla po hranici s Rakouskem. Na trase byly různé zábavné atrakce, jako prolézačky a úkoly, které chlapci plnili po celou cestu. Za šera jsme byli v cíli této naučné stezky. Příjemně unaveni jsme sedli do auta a ujížděli na ubytování do Velkých Pavlovic. 
Další den začínal dobrou snídaní ve stylu švédských stolů. Po snídani jsme uklidili a vydali se na další cestu a to do Mikulova. Po prohlídce starobylého městečka a jeho památek jsme se vydali na poslední akci. Byl to aquapark v Pasohlávkách. 
Celý tento pobyt se chlapců velmi líbil. Byl nejen zajímavý, bohatý na relaxaci, ale hlavně poučný. Tímto bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, kteří umožnili chlapcům tento dvoudenní pobyt absolvovat.