úřední e-deska

menu

úvodní stránka
slovo úvodem
kontakty
sponzoři a partneři
rodičům
historie
dokumenty
fotogalerie
videa
důležité odkazy
napište nám
autor stránek

naše město

sponzoři
a partneři

fotogalerie - Návštěva hokejového utkání HC Kometa Brno - HC Olomouc


V pátek 13. 10. 2017 se 6 žáků našeho DDŠ vydalo na zápas hokejové extraligy HC Kometa Brno – HC Olomouc, na který jsme byli pozváni prostřednictvím p. Markéty Hofírkové (koordinátory sportovního, charitativního a integračního projektu ,,BRNO A JIŽNÍ MORAVA BEZ HRANIC"). 
Tento zápas byl dalším utkáním letošního probíhajícího ročníku extraligy 2017/2018.
Ještě dříve než extraligové utkání začalo, tak si naši kluci mohli prohlédnout hokejový stadion (DRFG Arenu), sledovat rozcvičení a rozbruslení hráčů před zápasem. 
Děti i dospělí byli velmi nadšení, protože tento hokejový tým má jedny z nejlepších fanoušků v celé soutěži. To dokázali i v tomto utkání a od začátku vyprodaný stadion svým hlasitým povzbuzováním hnal své mužstvo za vítězstvím. Celá choreografie při zápase byla naprosto úžasná.
Shlédnout tohle hokejové utkání bylo pro všechny velmi emotivním zážitkem. Po velmi dramatickém průběhu celého utkání se nakonec podařilo domácím zvítězit. 
Na závěr bych chtěl za všechny kluky i za celou naši DDŠ, ZŠ a ŠJ poděkovat p. M. Hofírkové za pozvání a popřát do dalších let hodně úspěchů nejen jí a jejímu kolektivu spolupracovníků, ale také celému mužstvu HC Komety Brno a jejím věrným fanouškům.


Vinklárek Vladimír
vychovatel