úřední e-deska

menu

úvodní stránka
slovo úvodem
kontakty
sponzoři a partneři
rodičům
historie
dokumenty
fotogalerie
videa
důležité odkazy
napište nám
autor stránek

naše město

sponzoři
a partneři

fotogalerie - Víkend na Vysočině 


V sobotu brzy ráno se skupina šesti dětí vydala na poznávací a relaxační výlet na Vysočinu. Silnice byly prázdné, tak se panu vychovateli jelo výborně, s menším předstihem jsme dorazili na sobotní cíl cesty „ Pochod za Počáteckým puchýřem“. Trasa pochodu vedla z obce Klánovice na nejvyšší horu Vysočiny Javořinu, v průběhu cesty děti i pedagogové zdolávali různorodé vědomostní a dovednostní úkoly, které nás pobavily. Po zdolání 12km a Javořiny, jsme unaveni dorazili zpět do Klánovice. V celkovém hodnocení pochodu jsme se umístili na krásném 14. a 16. místě z 23 zařízení. 
Nedělní program výletu byl již rekreačně poznávací. Dopoledne jsme navštívili památku UNESCO ve Žďáru nad Sázavou – poutní místo Zelenou horu. Architektonicky zajímavá stavba nás všechny okouzlila. Poslední zastávkou výletu byla Jihlavská ZOO. Tady nás potěšil pavilon hadů, ještěrů a ryb, výběh medvědů, pozorování lenochoda nad našimi hlavami, krmení koz a jízda na skluzavce. 
Vrátili jsme se do našeho dětského domova ve večerních hodinách plni dojmů a zážitků. Všichni se těšíme na další víkendový výlet.