úřední e-deska

menu

úvodní stránka
slovo úvodem
kontakty
sponzoři a partneři
rodičům
historie
dokumenty
fotogalerie
videa
důležité odkazy
napište nám
autor stránek

naše město

sponzoři
a partneři

fotogalerie - Tradiční hokejové klání mezi zaměstnanci a chlapci


Dne 6.2.2012 se na školním hřišti Dětského domova se školou v Bystřici pod Hostýnem konal již tradiční hokejový zápas, kde spolu v úporném klání změřili síly zaměstnanci a žáci této školy. 
Tentokrát jsme do poslední chvíle s napětím očekávali, zda nám počasí dovolí vůbec hokejový zápas uskutečnit, neboť zima nám v posledních několika dnech ukazuje vskutku nevlídnou tvář a mrazy, hluboko pod bodem mrazu, hrozily, že nedovolí dlouho plánovaný a všemi účastníky netrpělivě očekávaný mač uskutečnit. 
Hokejoví bohové se nad námi však na poslední chvíli smilovali a tak, s úderem jedenácté hodiny dopolední, proti sobě nastoupila dvě družstva bojechtivých hokejových gladiátorů, která se vzápětí vrhla do boje o to, kdo v letošním roce ukořistí palmu vítězství.
Po počátečním oťukávání však všichni zúčastnění zapomněli na štiplavý mráz a adrenalin je vybičoval k vrcholným výkonům, hodným olympijských vítězů z Nagana a konečné skóre 26:6 ve prospěch zaměstnanců vůbec nevypovídá o tom, s jakým nadšením a vervou se chlapci proti svým pedagogům vrhali do boje a snažili se využít každičkého jejich zaváhání, aby mohli vstřelit gól.
Za necelou hodinu bylo dobojováno a všichni naši hokejisté, kteří již dávno necítili nějaký mráz, se unaveni, ale naprosto spokojeni odebrali do šaten, kde i při převlékání nadšeně rozebírali jednotlivé herní situace a své šance.

Mgr. Ivan Zbořil
učitel